Z początkiem stycznia 2020 r. uruchomiliśmy w naszej Bibliotece opcję korzystania z dostępu do cyfrowej wypożyczalni Legimi. Platforma ta oferuje możliwość wypożyczania e-książek, które czytać można na komputerze, smartfonie, tablecie lub czytniku.

W ramach usług bibliotecznych oferujemy  naszym Czytelnikom bezpłatny dostęp do katalogu ebooków, przygotowanego specjalnie z myślą o Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wasilkowie. Kody uprawniające do zarejestrowania się w Legimi i korzystania z jego zasobów można otrzymać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wasikowie, ul. Białostocka 19. Każdy kod upoważnia do bezpłatnego dostępu do zasobów wirtualnej wypożyczalni.

Czytelnicy naszej Biblioteki mogą rejestrować się (oraz logować) pod adresem dedykowanym naszej instytucji: www.legimi.pl/mbp_wasilkow. Ważne: liczba kodów dla Czytelników jest ograniczona!

Na stronie do logowania dostępny jest również regulamin wypożyczeń i lista odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Prosimy o zapoznanie się z nimi przed przystąpieniem do korzystania z Legimi.

Informacji na temat korzystania z cyfrowej wypożyczalni Legimi udzielają pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wasilkowie nr tel. 857185232, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Instrukcja wydawania kodów dostępu Legimi

MBP Wasilków - Legimi