Przyjdź! Zobacz! Skorzystaj!

Miejska Biblioteka Publiczna w Wasilkowie zaprasza!

Miejska Biblioteka Publiczna w Wasilkowie udostępnia bezpłatnie kursy e-learningowe stworzone przez firmę Funmedia:

• Czytaj123 – kurs szybkiego czytania,
• Pisz123 – kurs szybkiego pisania na klawiaturze,
• Pamiętaj123 – kurs skutecznego zapamiętywania,
• Fotografia123 – kurs fotografowania,
• Funenglish.pl – kurs języka angielskiego dla dzieci,

 

Kursy Funmedia to gotowe narzędzia wspomagające zdobywanie umiejętności specjalistycznych. Składają się z zaawansowanych multimediów – gier, fotolekcji, filmów, dialogów i interaktywnych ćwiczeń, które przyspieszają proces nauczania, czynią go trwalszym i bardziej atrakcyjnym.

Bezpłatne kody dostępu do korzystania z 5 kursów Funmedia na własnym komputerze można otrzymać w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wasilkowie przy ul. Białostockiej 19 oraz w Filii Bibliotecznej w Studziankach. Kody będą aktywne do 1 grudnia 2016 r.

Instrukcja dla czytelników Biblioteki:

1. Wizyta w bibliotece po odbiór kodu dostępu (lub w Filii Bibliotecznej w Studziankach)
2. Aktywacja kodu dostępu pod adresem http://kursy123.pl/funpakiet/uzyj Po przypisaniu kodu dostępu, użytkownik otrzymuje hasło na adres mailowy i dostęp do wyżej wymienionych kursów.
3. Jeżeli użytkownik miał już wcześniej konto demo lub inny dostęp do dowolnego kursu, musi on wtedy używać wcześniej wygenerowanego hasła lub przypomnieć je sobie.
4. Logowanie do kursów odbywa się za pomocą adresu mailowego przypisanego do kodu i wygenerowanego hasła, które na ten adres przyszło.
5. Logowanie odbywa się na stronach wybranych kursów: www.czytaj123.pl, www.pisz123.pl, www.pamietaj123.pl, www.fotografia123.pl, www.funenglish.pl,

Pytania i problemy proszę zgłaszać telefonicznie do:

- Miejska Biblioteka Publiczna w Wasilkowie – tel. 85 718 52 32
- Filia Biblioteczna w Studziankach – tel. 85 718 46 03